Mööbli kolimine

 In Kolimisteenus

Mööbli Kolimine: Praktilised Nipid ja Olulised Kaalutlused

Mööbli Kolimine: Oluline Ülesanne Kolimisprotsessis

Mööbli kolimine on üks olulisemaid ülesandeid, millega tuleb silmitsi seista kolides uude kohta. See protsess võib olla nii põnev kui ka keeruline ning nõuab hoolikat planeerimist ja ettevalmistust. Siin on mõned praktilised nõuanded ja kaalutlused, mis aitavad teil edukalt mööbli kolimisega toime tulla.

Hoolikas planeerimine on võti

Kui plaanite mööbli kolimist, on hoolikas planeerimine kõige olulisem samm. Enne kui hakkate mööblit lahti võtma ja pakkima, mõelge läbi kogu protsess. Koostage nimekiri mööbliesemetest, mida peate kolima, ja määrake, millised neist vajavad erilist hoolt või kaitset.

Investeerige õigesse lakendimaterjali
Mööbli kolimine. Kolimisteenus Tallinnas. Kolimisteenused Harjumaal.

Mööbli ohutuks kolimiseks on vajalik hea pakendimaterjal. Veenduge, et teil oleks piisavalt kaste, mullikilet, polstrimaterjali ja tugevat teipi. Õige pakendimaterjali kasutamine aitab vältida mööbli kahjustusi ja kriimustusi kolimise ajal.

Professionaalsete kolimisfirmade kaalumine

Kui teil on suur ja raske mööbel või palju esemeid, kaaluge professionaalse kolimisfirma palkamist. Kogenud kolimisettevõte omab vajalikke oskusi ja varustust, et tagada teie mööbli ohutu ja tõhus transport. Nad saavad aidata teil ka suurte mööbliesemete lahti monteerimisel ja kokkupanekul.

Mööbli ettevalmistamine

Mööbli kolimine. Kolimisteenus Tallinnas. Kolimisteenused Harjumaal.

Enne mööbli kolimist demonteerige suuremad esemed, kui see on võimalik. Eemaldage uksed, sahtlid ja muud eemaldatavad osad. See muudab mööbli transportimise lihtsamaks ja vähendab võimalikke riske.

Kaaluge mööbli kindlustamist

Kui teie mööbel on väärtuslik või emotsionaalselt oluline, võiksite kaaluda eraldi kindlustuse hankimist. See võib olla eriti kasulik, kui plaanite rahvusvahelist kolimist, kus võib tekkida ootamatuid väljakutseid.

Ettevaatusabinõud kohalejõudmisel

Kui teie mööbel on jõudnud uude kohta, olge ettevaatlik selle paigutamisel. Kontrollige hoolikalt kõiki esemeid võimalike kahjustuste suhtes ning veenduge, et need oleksid õigesti kokku pandud ja paigutatud.

Kolimisteenus Tallinnas. Kolimisteenused Harjumaal.

Mööbli Kolimine: Töö, mis tasub end ära

Mööbli kolimine võib olla väljakutse, kuid hoolika planeerimise ja ettevalmistuse abil saate selle protsessi sujuvaks muuta. Oluline on jälgida mööbli ohutust ja kaitsta seda kolimise ajal. Kui vajate abi või soovite veenduda, et teie mööbel jõuab ohutult uude kohta, kaaluge professionaalsete kolimisteenuste kasutamist.

Mööbli kolimine on vaid üks osa suuremast kolimisprotsessist, kuid see on oluline ja vajab erilist tähelepanu. Ärge jätke oma mööbli ohutust juhuse hooleks ja valmistuge hoolikalt selleks oluliseks ülesandeks.

☀️ Uksest Ukseni Kolimisteenus on alati valmis aitama Teid mööbli kolimisel

Kui vajate professionaalset abi mööbli kolimisel, siis Et Uksest Ukseni kolimisteenus on teie usaldusväärne partner. Oleme spetsialiseerunud kolimisteenustele ja omame vajalikke kogemusi ning varustust, et tagada teie mööbli ohutu transport. Laske meil aidata teil muuta mööbli kolimine sujuvaks ja muretuks kogemuseks.


 

✅ Kolimisteenuse hinnakirjadega ja pakettidega saate tutvuda siin: https://www.uksestukseni.ee/hinnakiri/

Mõned hinna näidised:

Mööbli kolimine. Kolimisteenus Tallinnas. Kolimisteenused Harjumaal.

 • 1-2 toalise korteri kolimine – 1-4h (72 kuni 288 eur + pakkemterjal). 2 kolijat ka kolimisauto kaubaruumiga 14m³
 • 2-3 toalise korteri kolimine – 2,5-7h (210 kuni 588 eur + pakkemterjal). 2 kolijat ka furgoon kaubaruumiga 21m³
 • Suurema kontori kolimine – on paari tunnised kolimised ja mitmepäevased kompleks kolimised.
 • Väiksema kontori kolimine – 2-4h (120 kuni 240 eur + pakkemterjal). 2 kolijat ka kolimisauto kaubaruumiga 14m³
 • Kolimisteenused välismaale või välismaalt – oleneb vahemaast jas töö spetsiifikast – Soome ja Rootsi 1300-1800 eur. Teisid EU riigid 2000-6000 eur
 • Mööblivedu ja kaubavedu – oleneb vahemaast jas töö spetsiifikast – 72 eur kuni paar sada eur + pakkemterjal
 • Mööbli kokkupanek ja paigaldus – 72 eur kuni 1500 eur (oleneb töösisust, kas kapi kokkupanek või keerulisi ja suure köögi kokkupanek ja paigaldus)
 • Äravedu jäätmejaama – 72 eur kuni paar sada eurot (oleneb mahust, korrusest)
 • Korteri tühjendamine – 216 kuni 1500 eur (oleneb mahust, demonteerimisest, lammutusest, korrusest, korteri suurusest)
 • Eritõstetööd – 120 eur kuni 960 eur (oleneb keerukusest, spetsiifikast, mahust ning tööliste arvust)
 • Kolimisel väljaspool Tallinna lisandub kohaletulekutasu ja peale töö lõpu tagasitee baasi, kas töötunni alusel, või kilomeetrihinna alusel.

Mida me pakume lisaks:

✅ Vana mööbli, kodutehnika, ehitusprügi, korterite/keldrite tühjendamine ja muu kola äravedu jäätmejaama Tallinnas www.aravedu.ee

✅ Mööbli kokkupanek ja paigaldus Tallinnas www.kokkupanek.ee

Kolimisteenuse koguhind selgub täpsemalt pärast hinnapäringu esitamist. Hinnapakkumise saamiseks kirjutage meile info@uksestukseni.ee või helistage +(372) 550 41 41

soodsa kolimisteenuse leidmine