Rahvusvaheline kolimine

Rahvusvaheline kolimine. Kolimisteenus ja transporditeenus välismaale ja välismaalt Eestisse.

Rahvusvaheline kolimine – korterid, eramud, ettevõtted, laod, kaubad ja isiklikud asjad. Kolimine teise riiki – alati üks raskemaid samme, kus tuleb lahendada palju keerulisi peavalusid. Isegi riigisisene kolimine võib tunda lahendamatu, rashvusvaheline aga tundub üldse võimatu. Meie ülesandeks on aidata Teid kolimisel võimalikult kiiresti, effektiivselt ja soodsalt, et kolimine tunduks mitte raske katsumusena vaid midagi kerget ja lõbusat.

Rahvusvahelisel kolimisteenusel pakume oma klientidele täielikku teenuste valikut, sealhulgas kiiremat logistikat, õigeaegsust, kolitavate asjade kindlustust, kõike vajalikke dokumentide vormistamist.

  • Kolimisteenus Soome
  • Kolimisteenus Rootsi
  • Kolimisteenus Norra
  • Kolimisteenus Taani
  • Kolimisteenus EU riikidesse

Sammuti pakume oma klientidele kaubavedu välismaale ja välismaalt. Meie rahvusvahelise kolimise põhisuunad on Balti riigid ja Skandinaavia. Aiatame transportida vajaliku kauba Teie ettevõte jaoks otse Eestisse.

Meiega võite olla kindel, et Teie kolitavad asjad jõuavad õigel ajal, õigesse kohta ja tervena.

Rahvusvahelisel kolimisel arvestatakse kilometraaž edasi-tagasi, peale ja mahatõstmistööd tunni alusel, kiirteede hinnad ja ööbimised. Alati sõidab kaks inimest vahetustega, et kiiremi Teie vara kohaletoimetada.

Sammuti aitame ladustada ja pakkida Teie kolitav vara konteineritesse või veokitesse.

Rahvusvaheline kolimine mõistlikute hindade eest.

Start typing and press Enter to search