Mööbli kokkupanek ja paigaldus

Mööbli paigaldus. mööbli paigaldamine, mööbli kokkupanek. www.alardimoobel.ee

Mööbli kokkupanek. Mööbli paigaldus. Tellitav mööbel on alati vajalik kliendil ise monteerida, kuna saabub detailidena. Kuna mööbli kokkupanek vastavalt joonisele või tehnilisele kirjeldusele võib liiga keeruliseks muutuda ja on väga tähtis paigaldamisjuhendi algoritm, siis iga vale samm võib pöörduda teie Vastu

Mööbli kokkupanek võib osutuda raskeks ja kauakestvaks kui pole käepärast vajalike kogemusi ja tööriistu ning nende soetamine paari asja jaoks ei ole otstarbekas. Meil on tööriistad ja meeskond kellel on kogemused, oskused ning teadmised kuidas Teie mööbel kokku käib.

Paigaldame ja paneme kokku mööbli iga suuruse ja keerulisusega, alates pisematest mööbli detalidest nagu beebi voodi kuni kogu büroomööbli intsallimine. Kolimisspetsialistid paigaldavad erineva keeruksega kapid, kummutid, voodid, riiulid, pildid, lauad, toolid, moodulmööbel. Sammuti paigaldame ka vajavad esemed seina, lakke või mujale kuhu vaja.

Pakkimisteenused:

Pappkastid, riidekastid, kaitsekiled ja materjalid, teibid. Pakume pakkimisteenust Teie kolitavale varale, pakkime vastavalt vara septsiifikale. Õrn tehnika, maalid, kallid vaasid, portselan lauanõud.

Olete soetanud endale kaua oodatud uue mööbli?

Mööbli kokkupanek.

 • Aga kes tegeleb vana mööbli demontaaziga ja uue mööbli paigaldusega? Igaüks, kes on kunagi kokku puutunud isegi väikese kapi kokkupanemisega, saab aru, et see töö on mahukas ja tihti pole üldsegi lihtne ülesanne. Aga see, et mööbli kasutamise kestvus sõltub kvaliteetsest montaažist, kahjuks paljud ei tea.
 • Peale selle, furnituuri ja erinevate kinnitusvahendite paigaldamine eeldab spetsiaalsete tööriistade olemasolu. Usaldades mööbli kokkupanek ja paigaldamine asjatundmatu spetsialisti kätesse, siis Te riskite mitte ainult mööbliga, vaid ka sisekujunduse ja kodumasinatega. Just nimelt professionaalne mööbli kokkupanek hõlmab endas mitmekülgsust ja tervikliku lähenemist, sest oma ala proffesionaal mitte ainult võtab arvesse kõik pisiasjad ja paigaldab vajalikud mööbli ja sisekujunduse fragmendid, kuid ka ühendab elektri- ja santehnilised seadmed, installeerib valgustuse, kvaliteestselt ja kiirelt paigaldab majapidamistehnika.
 • Pöördudes meie poole, Te mitte ainult ei säästa aega ja raha, vaid saate ka garantii tehtud tööle.

Mööbli lahtivõtmise etappid

 • Iga detaili lahti monteerimine
 • Iga detaili markeerimine
 • Iga detaili pakkimine vastavalt detaili spetsiifikale

Milleks on vajalik mööbli lahti võtmine

 • Suuremate kappide transportimisel ja korterist välja viimisel ei pruugi kapp uksest välja minna. Kuna paljud kappid tulevad poest detailidena ja monteeritakse kokku kodus
 • Lahtivõetud mööbli on kergem ladustada kolimisautosse, kui mööbli mõõdud on liiga suured ja võtavad palju ruum

www.alardimoobel.ee

Lisainformatsioon

 • NB! Monteerime AINULT uut mööblit
 • Mööbli kokkupanek võtab alati palju aega.
 • Vanal mööblil võivad mõned osad olla kinni liimitud või valesti kokkupandud teiste paigaldajate poolt. Seetõttu on väga tähtis lasta kokku monteerida või lahti võtta oma ala profesionaalidel nagu meie.
 • Töötame 7 päeva nädalas, ka õhtuti. Võtke kindlasti ühendust! www.uksestukseni.ee

Start typing and press Enter to search