fbpx

Pakkimisteenus

Kolimiseelne ja transpordieelne pakkimisteenus.

Pakkimisel kasutame erinevaid meetodeid ja pakkimismaterjale vastavlt pakkimisele kuluva asja spetsiifikat. Meie arsenalis on sellised pakkimismaterjalid nagu (enamkasutatud):

  • Lainepapist kolimiskastid. Tugevast materjalist kolimiskastid käeavadega või ilma, mis sobivad hästi kolimiseks või säilitamiseks. Kaitsevad kaupa löökide, vibratsiooni, muljumise ja niiskuse eest. Kastid on erineva suurusega, erineva kandevõimega (raamatute jaoks, üldasjade jaoks, jalgratta jaoks, rippuvate riiete jaoks jne)
  • Pakkimiskile. Kauba omavaheliseks kokkupakkimiseks, tolmukaitseks. Näiteks madratsid, pehmed diivani osad
  • Mullikile. Mullikilet  saab kasutada nii toodete välispidiseks kaitseks kriimustuste ja löökide eest kui ka kastisisese täitematerjalina. Palju väikseid mulle pakuvad suurepärast kaitset. Hermeetiliselt suletav, vastupidavad, rebenemiskindlad, vee ja tolmu kindlad. Kasutatakse näiteks õrnemate detailide pakkimisel (klaas, peegel, kodutehnika)
  • Lainepapp. Kaitseb mööblitooteid kriimustuste ja füüsilise kahju eest. Kõik uus pehme mööbel on alati pakendatud lainepappi, pakkimiskile sisse.
  • Pappnurgad ja servakaitsed. Aitavad kaitsta Teie toote nurki ning servi löökide, vigastuste, mõlkide, täkete ja purunemise eest nii transpordil kui ladustamisel. 
  • Pakkimis graanulid. Pakkimis graanulid, tuntud ka kui: vahtplast graanulid. Kasutatakse löökide pehmendamiseks või lihtsalt täitematerjalina, kui kauba mõõtmed on karbi omast väiksemad. Võimalik täita kogu vaba ruum. Eriti kasulik, kaitsmaks tooteid, mis ei ole löökidele ja kukkumistele vastupidavad. Näiteks kallid vaasid, portselan kujud, käsitöö tooted, kallid valgustid

"Uksest Ukseni" üheks valdkonnaks on täislahendusega pakkimisteenus.

  • Kolitava vara transportimisel ja kolimisel üheks esimeseks ja tähtsaks ülesandeks on asjade korralik pakkimine vastavalt pakkimis tehnoloogiale. Hoolikas pakkimisteenus kaitseb Teie vara mehaanilise kriimustuse, löögi, vibratsiooni,niiskuse või hõõrdumise eest transportimisel, peale- ja mahalaadimisel. Kööginõud, õrnad sisutustooted, poleeritud mööbel, tundlikud kontoriseadmed, kunstiteosed – kõik, mis meile väga tähtis vajab pakkimist ja kaitsmist. Transporditava ja kolitava vara turvalisus eelkõige sõltub sellest, kui hästi oli kolimiseelne pakkimine.
  • Ilma nõuetekohase kogemuse ja erioskusteta ei ole alati võimalik kõiki asju korralikult omavoliliselt pakendada ja transportimise ajal võivad tekkida ebameeldivad kriimustused ja defektid. Seetõttu pakume meie Klientidele professionaalset pakkimisteenust, säästes Kliendi närve ja aega.
  • Pakkimisel kasutame erinevaid meetodeid ja pakkimismaterjale vastavlt pakkimisele kuluva asja spetsiifikat. Meie arsenalis on sellised pakkimismaterjalid nagu (enamkasutatud):

Start typing and press Enter to search