Korteri tühjendamine vanast kolast jäätmejaama Tallinnas ja Harjumaal: Taaskasutuse ja korrastamise teejuht

1. Professionaalne korteri tühjendamine Tallinnas ja Harjumaal

Korteri tühjendamine

Korteri tühjedamine Tallinnas. Kui teie korter on täis vanu asju ja kola, siis on aeg anda sellele uus hingamine. Meie ettevõte pakub professionaalset korteri tühjendamise teenust Tallinnas ja Harjumaal. Oleme spetsialiseerunud vanade esemete ja mööbli äraveole, tagades teile vaba ruumi ja selge meele.

2. Vabaneme vana mööblist ja kõigest ülearusest

Teame, kuidas vabaneda kogutud asjadest, mis on ajaga seisma jäänud ja enam teile vajalikud ei ole. Võite meile usaldada vana mööbli, kodutehnika, rõivaste ja muu kola kõrvaldamise korterist. Meie kogenud meeskond pakub tõhusat ja kiiret teenust, mis aitab teil kõigest ülearusest lahti saada.

3. Korteri tühjendamine enne remonti

Kui olete otsustanud oma kodu remontida, võib tühjendamine olla vajalik samm. Vanade esemete eemaldamine annab võimaluse teha ruumi uuenduslikele ideedele ja kaasaegsetele lahendustele. Meie meeskond aitab teil vana mööbli ja asjadega hüvasti jätta, et anda teie kodule uus elu.

Korteri tühjendamine

4. Korteri korrastamine sugulase lahkumise järel

Sugulase kaotus on raske periood ja korteri tühjendamine võib olla emotsionaalselt keeruline ülesanne. Oleme siin, et toetada teid selles protsessis. Meie meeskond tegutseb kiiresti ja lugupidavalt, et aidata teil sugulase kodu korras saada ja kogu kola kõrvaldada.

5. Väärtustame taaskasutust ja jätkusuutlikkust

Meie ettevõte on pühendunud taaskasutusele ja keskkonnasõbralikele lahendustele. Kui teatud asjad on veel kasutuskõlblikud, võite proovida neid suunata taaskasutusse või heategevusse (selleks peab eelnevalt kooskõlastama näiteks Uuskasutuskeskusega või mõne muu asutusega). Meie eesmärk on vähendada jäätmete hulka, samal ajal pakkudes teile tühjendamise teenust, mis vastab teie vajadustele.

Korteri tühjendamine

6. Konkurentsivõimelised hinnad ja kiire teenindus

Oleme teadlikud, kui oluline on pakkuda klientidele taskukohast teenust. Seetõttu pakume konkurentsivõimelisi hindu, mis koosnevad meie töömeeste ajast ja jäätmejaama tasust. Meie meeskond tegutseb kiiresti ja efektiivselt, et tühjendada teie korter nii lühikese ajaga kui võimalik. Meie projekt www.aravedu.ee

7. Kliendisoovitused kinnitavad meie head tööd

Meie kvaliteetse teenuse taga seisavad rahulolevad kliendid, kes on meid soovitanud sõpradele ja tuttavatele. Meie eesmärk on pakkuda parimat teenust ja kogemust igale kliendile, et teie korteri tühjendamine oleks sujuv ja stressivaba.

Kokkuvõte

Korteri tühjendamine

Korteri tühjendamine vanast kolast võib olla ülesanne, mis nõuab aega, vaeva ja ressursse. Meie professionaalne teenus pakub teile mugavust ja kindlustunnet, et teie kodu muutuks taas avaraks ja kergemaks. Oleme teie usaldusväärne partner, kes aitab teil kõigest ülearusest lahti saada ning keskkonnasõbralike lahendustega panustada jätkusuutlikkusse. Võtke meiega ühendust ja lubame teha teie korteri tühjendamise lihtsaks ja meeldivaks kogemuseks!

Kui palju maksab äraveo teenus jäätmejaama?

Korteri tühjendamise hind koosneb kahest tegurist:

 1. Meie teenustasu.
  • Töö toimub töötunni alusel või fikseeritud hinnast (kui on väga väike kogus).
  • Töötunni tasu sõltub tööliste kogusest ning auto suurusest.
  • Tööaja kestvus sõltub töö spetsiifikast, korteri suurusest, kola kogusest, korrusest, lifti olemasolust
 2. Jäätmejaama tasu
  • Toimub kuupmeetri alusel, ehk koga kola hunniku kõrgus x pikkus x laius
  • Jäätmejaama hinnakirja võite vaadata siin https://jaatmejaam.ee/rahumae-jaatmejaam/
  • Jäätmejaamas on kaks hinnakirja, eraisiku jaoks ja ettevõte jaoks, oleneb kes tasub. Eraisiku jaoks on palju soodsam jäätmejaama käitlustasu.
  • Jäätmejaama tasu on alati soodsam kui kola eest tasutakse eraisiku poolt, ehk meie Klientidel pakume alati sõita jäätmejaama kaasa kas enda autoga või koos meiega ning tasuda jäätmejaama eest iseseisvalt.

Hinnapakkumise saamiseks helistage meile Tel. 550 41 41 või kirjutage