Lammutusteenus Tallinnas: Professionaalsed teenused, mis teevad ruumi uuele algusele

1. Lammutusteenus. Lammutame vaheseinu ja ettevalmistame kortereid remondiks lammutusteenus, Lammutustööd, lammutustöö

.Kui soovite oma kodu ümber kujundada ja renoveerida, võib vaheseinte lammutamine olla esimene samm uuele kujundusele. Pakume professionaalset vaheseinte lammutamise teenust, mis muudab teie korteri ruumikamaks ja avaramaks. Olgu tegemist elutoa, köögi või magamistoa vaheseintega, meie meeskond suudab need kiiresti ja tõhusalt eemaldada, et teie renoveerimisprotsess oleks sujuv ja edukas.

2. Mööbli lammutusteenus ja demontaaž

Vananenud või kahjustatud mööbli lammutamine võib olla keeruline ülesanne. Meie kogenud meeskond suudab hõlpsalt ja ohutult lammutada ja demonteerida erinevat tüüpi mööblit, olgu selleks siis kapid, riiulid, lauad või toolid. Vajadusel saame ka vanu mööbliesemeid taaskasutusse suunata või jäätmejaama ära viia.

3. Seinte, põranda ja lae lammutus ja demontaaž

Kui soovite oma kodu või äripinna ruumiplaneeringut muuta, võib osutuda vajalikuks seinade, põranda või lae lammutamine. Meie meeskond omab vajalikke oskusi ja kogemusi, et lammutada erinevat tüüpi konstruktsioone, tagades samal ajal ohutuse ja korrektsuse. Oleme teadlikud, kui oluline on õigeaegne ja tõhus töö ning tagame, et teie lammutustööd teostatakse kiiresti ja hoolikalt.

4. Konstruktsioonide lammutus ja demontaaž

Suuremahuliste konstruktsioonide lammutamine võib olla keeruline ja ohtlik ülesanne. Meie meeskond on varustatud professionaalsete tööriistade ja teadmistega, et lammutada erinevaid konstruktsioone, olgu need siis ehitiste osad või tööstuslikud rajatised. Tagame, et lammutustööd teostatakse vastavalt ohutusstandarditele, vältides kahjustusi ja riske.

5. Kodutehnika, santehnika ja tööstuslike seadmete demontaažlammutusteenus

Kui soovite vabaneda vanast kodutehnikast, santehnikast või tööstuslikest seadmetest, võime aidata. Meie meeskond teostab professionaalset demontaaži, eemaldades ohutult ja hoolikalt vanad seadmed, et teha ruumi uutele ja kaasaegsetele lahendustele. Lisaks tagame, et demonteeritud seadmed suunatakse vastavalt taaskasutusse või ära viiakse keskkonnasõbralikult jäätmejaama.

6. Kogenud meeskond ja tõhusad lahendused

Meie lammutustööde meeskond omab aastatepikkust kogemust ja teadmisi, mis võimaldab meil pakkuda teile parimaid lahendusi vastavalt teie vajadustele. Oleme kohandatavad ja paindlikud, tagades, et lammutustööd toimuvad teie jaoks sobival ajal ja viisil. Meie eesmärk on teha teie jaoks ruumi uuele algusele, vabastades teid vanast ja avades ukse uute võimaluste jaoks.

7. Keskkonnasõbralik lähenemine ja vastutustundlik käitumine

Meie ettevõte peab lugu keskkonnast ja panustab jätkusuutlikkusesse. Seetõttu suuname võimalusel taaskasutusse need esemed, mis on veel kasutuskõlblikud. Samuti tagame, et kõik lammutustöödest tekkivad jäätmed kõrvaldatakse keskkonnasõbralikul viisil, et minimeerida meie ökoloogilist jalajälge.

Kokkuvõte: Lammutustööd Tallinnas – tee ruumi uutele ideedele

Kui vajate professionaalset lammutusteenust Tallinnas ja Harjumaal, siis oleme teie usaldusväärne partner. Meie meeskond pakub tõhusaid ja ohutuid lammutustöid, mis aitavad teil vabaneda vanast ning teha ruumi uutele ja kaasaegsetele lahendustele. Oleme pühendunud keskkonnasõbralikule lähenemisele ja jätkusuutlikkusele, tagades, et teie lammutustööd viiakse läbi vastutustundlikult. Võtke meiega ühendust ja lubage meil aidata teil avada uks uuele algusele!

Kui palju maksab lammutusteenus?

Korteri lammutusteenuse hind koosneb kahest tegurist:

 1. Meie teenustasu.
  • Töö toimub töötunni alusel 36-48 eur töötund / tööline.
  • Tööaja kestvus sõltub töö spetsiifikast, tööd teeme kiiresti
 2. Jäätmejaama tasu
  • Toimub kuupmeetri alusel, ehk koga kola hunniku kõrgus x pikkus x laius
  • Jäätmejaama hinnakirja võite vaadata siin https://jaatmejaam.ee/rahumae-jaatmejaam/
  • Jäätmejaamas on kaks hinnakirja, eraisiku jaoks ja ettevõte jaoks, oleneb kes tasub. Eraisiku jaoks on palju soodsam jäätmejaama käitlustasu.
  • Jäätmejaama tasu on alati soodsam kui kola eest tasutakse eraisiku poolt, ehk meie Klientidel pakume alati sõita jäätmejaama kaasa kas enda autoga või koos meiega ning tasuda jäätmejaama eest iseseisvalt.

Hinnapakkumise saamiseks helistage meile Tel. 550 41 41 või kirjutage