Kuidas valida kolimisfirmat?

 In Kolimisteenus

Kuidas valida õiget kolimisfirmat: Praktilised näpunäited

Kui tegelete kolimisega, olgu see siis kodu või kontor, on üks kriitiliselt oluline otsus valida õige kolimisfirma. Õigete valikutega saate muuta kolimise protsessi sujuvaks ja stressivabaks. Siin on mõned praktilised näpunäited selle kohta, kuidas valida parim kolimisfirma, mis vastab teie vajadustele.

Mõista oma kolimisvajadusi

Enne kui hakkate kolimisfirmat valima, on oluline selgitada välja oma kolimise eripärad. Kas kolite lähedal asuvasse linna või on vaja rahvusv
Kolimisfirmaahelist kolimist? Kas teil on palju suuri ja raskeid esemeid, mida tuleb transportida? Kas vajate täiendavaid teenuseid, näiteks pakkimist või lahtipakkimist? Hinnake hoolikalt oma vajadusi ja ootusi, et saaksite valida firma, mis neid rahuldab.

Otsige usaldusväärseid soovitusi

Üks parimaid viise kolimisfirma valimiseks on küsida soovitusi sõpradelt, pereliikmetelt või kolleegidelt, kes on hiljuti kolinud. Usaldusväärsed isiklikud kogemused võivad olla hindamatuks abiks. Samuti tasub uurida internetis olevaid arvustusi ja hinnanguid, et saada aimu erinevate firmade mainest.

Kontrollige litsentse ja kindlustust

Enne kolimisfirma valimist veenduge, et neil on kehtivad load ja kindlustused. Litsents näitab, et ettevõte vastab kõikidele vajalikele õiguslikele nõuetele. Kindlustus kaitseb teie vara võimalike kahjude eest kolimise ajal.

Võrrelge hindu ja teenuseid

Ärge valige esimest kolimisfirmat, mille leiate. Pärast erinevate firmade väljaselgitamist võrrelge nende hindu ja pakutavaid teenuseid. Olge tähelepanelik, et hinnapakkumised oleksid kirjalikud ja sisaldaksid kõiki kulutusi, et vältida hilisemaid üllatusi.Kolimisfirma

Küsige küsimusi

Ärge kartke küsida kolimisfirmalt küsimusi. Tehke kindlaks, kuidas nad teie vara kavatsevad kaitsta, millist tüüpi pakendimaterjale nad kasutavad, millised on nende tühistamise poliisid ja millised on maksetingimused. Selged vastused aitavad teil teha teadlikke otsuseid.

Tutvuge lepingutingimustega

Lugege hoolikalt läbi kolimisfirmaga sõlmitava lepingu tingimused enne selle allkirjastamist. Veenduge, et kõik kokkulepped ja garantiid oleksid kirjas. Kui midagi tundub ebaselge või kahtlane, küsige selgitusi.

Küsige viiteid

Paluge kolimisfirmal anda teile viiteid varasemate klientide kohta. See võimaldab teil rääkida inimestega, kes on ettevõtet juba kasutanud, ning saada nende kogemustest paremat ettekujutust.

Valige Uksest Ukseni kolimisteenusKolimisfirma

Kui soovite valida kolimisfirma, mis vastab kõikidele ülaltoodud kriteeriumitele, siis Uksest Ukseni kolimisteenus on teie usaldusväärne partner. Oleme litsentseeritud ja kindlustatud kolimisfirma, mis pakub mitmekülgseid teenuseid vastavalt teie vajadustele. Meie professionaalne meeskond on valmis muutma teie kolimise kiireks, mugavaks ja muretuks kogemuseks. Valige Uksest Ukseni kolimisteenus ja usaldage meid oma järgmise kolimise kätesse. Teeme teie kolimise lihtsaks ja tõhusaks.

Kui soovite rohkem teavet meie teenuste kohta või soovite saada tasuta hinnapakkumist, võtke meiega ühendust juba täna. Oleme siin, et aidata teil teha sujuv ja edukas kolimine. Et Uksest Ukseni kolimisteenus on alati valmis aitama Teid kolimisel.


 

✅ Kolimisteenuse hinnakirjadega ja pakettidega saate tutvuda siin: https://www.uksestukseni.ee/hinnakiri/

Mõned hinna näidised:

 • 1-2 toalise korteri kolimine – 1-4h (72 kuni 288 eur + pakkemterjal). 2 kolijat ka kolimisauto kaubaruumiga 14m³
 • 2-3 toalise korteri kolimine – 2,5-7h (210 kuni 588 eur + pakkemterjal). 2 kolijat ka furgoon kaubaruumiga 21m³
 • Suurema kontori kolimine – on paari tunnised kolimised ja mitmepäevased kompleks kolimised.
 • Väiksema kontori kolimine – 2-4h (120 kuni 240 eur + pakkemterjal). 2 kolijat ka kolimisauto kaubaruumiga 14m³
 • Kolimisteenused välismaale või välismaalt – oleneb vahemaast jas töö spetsiifikast – Soome ja Rootsi 1300-1800 eur. Teisid EU riigid 2000-6000 eur
 • Mööblivedu ja kaubavedu – oleneb vahemaast jas töö spetsiifikast – 72 eur kuni paar sada eur + pakkemterjal
 • Mööbli kokkupanek ja paigaldus – 72 eur kuni 1500 eur (oleneb töösisust, kas kapi kokkupanek või keerulisi ja suure köögi kokkupanek ja paigaldus)
 • Äravedu jäätmejaama – 72 eur kuni paar sada eurot (oleneb mahust, korrusest)
 • Korteri tühjendamine – 216 kuni 1500 eur (oleneb mahust, demonteerimisest, lammutusest, korrusest, korteri suurusest)
 • Eritõstetööd – 120 eur kuni 960 eur (oleneb keerukusest, spetsiifikast, mahust ning tööliste arvust)
 • Kolimisel väljaspool Tallinna lisandub kohaletulekutasu ja peale töö lõpu tagasitee baasi, kas töötunni alusel, või kilomeetrihinna alusel.

Mida me pakume lisaks:

✅ Vana mööbli, kodutehnika, ehitusprügi, korterite/keldrite tühjendamine ja muu kola äravedu jäätmejaama Tallinnas www.aravedu.ee

✅ Mööbli kokkupanek ja paigaldus Tallinnas www.kokkupanek.ee

Kolimisteenuse koguhind selgub täpsemalt pärast hinnapäringu esitamist. Hinnapakkumise saamiseks kirjutage meile info@uksestukseni.ee või helistage +(372) 550 41 41

Kolimisteenus harjumaalsoodsa kolimisteenuse leidmine