Kolimisteenus Harjumaal

 In Kolimisteenus

Kolimisteenus Harjumaal ja Üle Eesti: Teie Kolimise Murede Lahendaja

Kolimisteenus Harjumaal: Kvaliteetne ja Usaldusväärne

Kas otsite professionaalset ja usaldusväärset kolimisteenust Harjumaal või üle terve Eesti? Ärge otsige enam! Kolimisteenus Harjumaal on teie kolimise partner, kes pakub laia valikut teenuseid, et muuta teie kolimine kiireks, mugavaks ja muretuks. www.uksestukseni.ee

Kellele me oleme?

Kolimisteenus Harjumaal on ideaalne valik nii eraisikutele kui ka ettevõtetele, kes vajavad kolimisteenust Harjumaal ja üle Eesti. Kas teieks olete uude kohta koliv pere, kontor, ettevõte või lihtsalt keegi, kes vajab abi raskete esemete tõstmisel ja transpordil, oleme teie jaoks olemas.

Milleks meid vaja on?
Kolimisteenus harjumaal

Kolimine võib olla üks stressirohkemaid kogemusi elus, kuid see ei pea nii olema. Meie eesmärk on pakkuda teile täielikku kolimisteenust, mis vastab teie konkreetsetele vajadustele. Siin on mõned näited, millal võite meie teenuseid vajada:

Eluaseme kolimine Harjumaal ja üle Eesti

Kui olete otsustanud kolida uude kohta Harjumaal või kuskil mujal Eestis, on meie meeskond valmis aitama. Me pakume professionaalset korterite ja majade kolimisteenust, et tagada teie vara turvaline ja kiire transport.

Kontorite Kolimine Harjumaal ja üle Eesti

Kontorite kolimine võib olla keeruline ülesanne, mis nõuab põhjalikku planeerimist ja täpsust. Meie professionaalne kolimismeeskond teeb selle protsessi lihtsaks, tagades, et teie äritegevus saaks võimalikult vähe häiritud.

Raskete esemete tõsteteenused

Raskete esemete, nagu seifid, klaverid või spetsiaalsed seadmed, tõstmine võib olla ohtlik ja keeruline. Meil on vajalik varustus ja kogemus, et seda

Kolimisteenus harjumaal

ohutult ja efektiivselt teha.

Rahvusvahelised kolimisteenused

Kui plaanite rahvusvahelist kolimist, võime aidata teil kõik vajalikud korraldused teha. Oleme valmis teie vara saatma üle terve maailma, tagades selle turvalise ja õigeaegse saabumise.

Mööblivedu ja veoteenused

Lisaks kolimisteenustele pakume ka mööbliveo ja erinevaid veoteenuseid. Kas vajate suuri kaupu või toodangut vedada, saame teid aidata.

Korteri tühjendamine ja lammutustööd

Kui vajate korteri tühjendamist ja äravedu jäätmejaama või lammutustöid, oleme teie teenistuses. Meie meeskond võib hõlpsasti käsitleda kõiki vana vara äraveo ja lammutustöödega seotud ülesandeid.

Kuidas Me Saame Aidata?

Kolimisteenus Harjumaal ja üle Eesti pakub teile mitmeid eeliseid:

 • Professionaalsus: Meie meeskond koosneb kogenud ja professionaalsetest kolimisspetsialistidest, kes teavad, kuidas tagada teie vara ohutu transport.
 • Varustus: Meil on kõik vajalikud tööriistad ja varustus, et teha kolimine sujuvaks ja tõhusaks.
 • Paindlikkus: Oleme paindlikud ja töötame vastavalt teie ajakavale, kaasa arvatud õhtuti ja nädalavahetustel.
 • Kindlustus: Teie vara turvalisus on meie jaoks prioriteet. Kõik meie teenused on kindlustatud, et tagada teie rahuolu.
 • Muretu Kolimine: Meie eesmärk on muuta teie kolimine muretuks ja stressivabaks protsessiks. Saate keskenduda uue elu või äritegevuse alustamisele, jättes kolimise meie hooleks.

Kui olete valmis oma järgmise kolimise planeerimiseks, võtke meiega ühendust. Kolimisteenus Harjumaal ja üle Eesti on siin, et muuta teie kolimine lihtsaks ja efektiivseks. Laske meil olla teie usaldusväärne kolimise partner!


Kolimisteenus harjumaal

Kogemus ja kindlustus

Kolimisteenus Tallinnas omab pikaajalist kogemust kolimisteenuste pakkumisel ning kõik meie tööd on kindlustatud, et tagada teie vara turvalisus ja teie meelerahu.

Kui otsite kvaliteetset ja professionaalset kolimisteenust Tallinnas ja Harjumaal, võtke meiega ühendust juba täna. Oleme siin, et muuta teie kolimine sujuvaks ja muretuks protsessiks. Laske meil oma kolimisvajadused ellu viia ning nautige uue alguse rõõmu!


 

✅ Kolimisteenuse hinnakirjadega ja pakettidega saate tutvuda siin: https://www.uksestukseni.ee/hinnakiri/

Mõned hinna näidised:

 • 1-2 toalise korteri kolimine – 1-4h (72 kuni 288 eur + pakkemterjal). 2 kolijat ka kolimisauto kaubaruumiga 14m³
 • 2-3 toalise korteri kolimine – 2,5-7h (210 kuni 588 eur + pakkemterjal). 2 kolijat ka furgoon kaubaruumiga 21m³
 • Suurema kontori kolimine – on paari tunnised kolimised ja mitmepäevased kompleks kolimised.
 • Väiksema kontori kolimine – 2-4h (120 kuni 240 eur + pakkemterjal). 2 kolijat ka kolimisauto kaubaruumiga 14m³
 • Kolimisteenused välismaale või välismaalt – oleneb vahemaast jas töö spetsiifikast – Soome ja Rootsi 1300-1800 eur. Teisid EU riigid 2000-6000 eur
 • Mööblivedu ja kaubavedu – oleneb vahemaast jas töö spetsiifikast – 72 eur kuni paar sada eur + pakkemterjal
 • Mööbli kokkupanek ja paigaldus – 72 eur kuni 1500 eur (oleneb töösisust, kas kapi kokkupanek või keerulisi ja suure köögi kokkupanek ja paigaldus)
 • Äravedu jäätmejaama – 72 eur kuni paar sada eurot (oleneb mahust, korrusest)
 • Korteri tühjendamine – 216 kuni 1500 eur (oleneb mahust, demonteerimisest, lammutusest, korrusest, korteri suurusest)
 • Eritõstetööd – 120 eur kuni 960 eur (oleneb keerukusest, spetsiifikast, mahust ning tööliste arvust)
 • Kolimisel väljaspool Tallinna lisandub kohaletulekutasu ja peale töö lõpu tagasitee baasi, kas töötunni alusel, või kilomeetrihinna alusel.

Mida me pakume lisaks:

 • Vana mööbli, kodutehnika, ehitusprügi, korterite/keldrite tühjendamine ja muu kola äravedu jäätmejaama Tallinnas www.aravedu.ee
 • Mööbli kokkupanek ja paigaldus Tallinnas www.kokkupanek.ee

Kolimisteenuse koguhind selgub täpsemalt pärast hinnapäringu esitamist. Hinnapakkumise saamiseks kirjutage meile info@uksestukseni.ee või helistage +(372) 550 41 41

Kolimisfirma