Pakkimisteenus

Kolimiseelne ja transpordieelne pakkimisteenus.

Pakkimisel kasutame erinevaid meetodeid ja pakkimismaterjale vastavlt pakkimisele kuluva asja spetsiifikat. Meie arsenalis on sellised pakkimismaterjalid nagu (enamkasutatud):

"Uksest Ukseni" üheks valdkonnaks on täislahendusega pakkimisteenus.

  • Kolitava vara transportimisel ja kolimisel üheks esimeseks ja tähtsaks ülesandeks on asjade korralik pakkimine vastavalt pakkimistehnoloogiale. Hoolikas pakkimisteenus kaitseb Teie vara mehaanilise kriimustuse, löögi, vibratsiooni,niiskuse või hõõrdumise eest transportimisel, peale- ja mahalaadimisel. Kööginõud, õrnad sisutustooted, poleeritud mööbel, tundlikud kontoriseadmed, kunstiteosed – kõik, mis meile väga tähtis vajab pakkimist ja kaitsmist. Transporditava ja kolitava vara turvalisus eelkõige sõltub sellest, kui hästi oli kolimiseelne pakkimine.
  • Ilma nõuetekohase kogemuse ja erioskusteta ei ole alati võimalik kõiki asju korralikult omavoliliselt pakendada ja transportimise ajal võivad tekkida ebameeldivad kriimustused ja defektid. Seetõttu pakume meie Klientidele profesionaalset pakkimisteenust, säästes Kliendi närve ja aega.
  • Pakkimisel kasutame erinevaid meetodeid ja pakkimismaterjale vastavlt pakkimisele kuluva asja spetsiifikat. Meie arsenalis on sellised pakkimismaterjalid nagu (enamkasutatud):

Start typing and press Enter to search