Privaatsustingimused

Käesolevas dokumendis kirjeldame küpsiste (cookies) kasutamist Transit Expert OÜ (www.kokkupanek.ee) hallatavatel veebilehtedel. Küpsised on tekstifailid, mida teie veebilehitseja salvestab seadmesse veebilehe külastamisel.

Küpsiste liigid:

Seansiküpsised: Need on ajutised ja kaovad veebilehelt lahkudes või veebilehitseja sulgemisel. Kasutatakse veebilehe funktsionaalsuse tagamiseks.

Püsiküpsised: Need püsivad teie seadmes küpsises määratud aja jooksul ja ei kustu veebilehitseja sulgemisel. Aktiveeritakse iga kord, kui külastate küpsise loonud veebilehte. Kasutatakse näiteks eelistuste meeldejätmiseks või statistiliseks analüüsiks.

Küpsiste kasutamise eesmärgid:

Küpsiste kasutamine aitab parandada kasutajakogemust meie veebilehel ning võimaldab meil optimeerida veebilehe toimivust. Kasutame küpsiseid näiteks järgmistel eesmärkidel:

Veebilehe kasutamise hõlbustamine.
Kasutaja eelistuste salvestamine.
Veebilehe kasutusstatistika ja analüüsi koostamine.
Kolmandate osapoolte küpsised:

Meie veebilehel võivad olla kasutusel ka kolmandate osapoolte teenusepakkujate küpsised, nagu Google ja Facebook, mille privaatsuspoliitikad leiate nende veebilehtedelt. Neid küpsiseid kasutatakse näiteks suunatud reklaami pakkumiseks.

Küpsiste nõusolek ja seadistused:

Veebilehe kasutajad loetakse küpsistega nõustunuks, kui nende veebilehitseja seadistustes on küpsiste kasutamine lubatud. Küpsiste kasutamisest keeldumiseks peate muutma oma veebilehitseja seadistusi. Pange tähele, et küpsiste keelamisel võivad mõned veebilehe funktsioonid olla piiratud.

Isikuandmete töötlemine:

Me töötleme isikuandmeid, nagu nimi, telefoninumber, e-posti aadress ja ettevõtte andmed, eesmärgiga hallata klienditellimusi ja pakkuda kliendituge. Töötlemise õiguslik alus on lepingu täitmine, seaduslikud nõuded ja kliendi nõusolek.

Andmete edastamine ja turvalisus:

Isikuandmeid võidakse edastada kolmandatele osapooltele, nagu klienditugi ja raamatupidamisteenused, vaid nende teenuste osutamiseks. Andmeid hoitakse turvatud serverites ning juurdepääs andmetele on piiratud.

Isikuandmete õigused:

Teil on õigus tutvuda oma andmetega, nõuda nende parandamist või kustutamist ning võtta tagasi nõusolek nende töötlemiseks. Nõusoleku tagasivõtmiseks või andmetega tutvumiseks pöörduge meie poole aadressil info@uksestukseni.ee või telefonil +372 5343 7069.

Muudatused privaatsustingimustes:

Privaatsustingimusi võidakse aeg-ajalt uuendada. Käesoleva dokumendi viimane uuendus on 23.01.2024