Kolimisteenus välismaale

 In Uncategorized

Kolimisteenus välismaale. Kolimisteenus Rootsi. Kolimisteenus Soome.

Kolimisteenus välismaale ja rahvusvaheline kolimisteenus.

Kolimisteenuse valdkonnase üks nõutumaid teenuseid on kolimisteenus välismaale ning uksest ukseni või korrusele tõsteteenusega kaubavedu välismaalekolimisteenus välismaale

✅ Juba üle 5 aastat oleme pakunud ja teostanud meie Klientidele rahvuvahelist kolimisteenus. Kui Teil on ees kolimise või kaubaveo üleasanne Skandinaaviasse või teistesse Euroopa riikidesse, siis on selle protsessi korraldamiseks kõige mugavam ja optimaalsem pöörduda oma ala spetsialistide poole. Kaubaveo abil kolimine on usaldusväärne ja minimaalsete kuludega variant kauba või kolitava vara kohaletoimetamiseks.

✅ Teenuse peamised eelised kolimisel või kaubaveol maanteetransporti abil on madalaim hind, ukselt uksele või tõsteteenusega korrusele kättetoimetamise võimalus, kiire tarne ning peale- ja mahalaadimise mugavus. Samuti meie teenuse kasutamisel kolimise suur eelis on see, et võtame täielikult üle kõik paberiformaalsused ja korraldused, mis säästavad Teie aega, resursse ja närve.

✅ Teisele riigile kolimine on oluline sündmus, millega kaasnevad paljud ülesanded, lisaks isiklike asjade ettevalmistamise ja vedamise protsessi korraldamisele seisab enamik inimesi piiril kauba dokumenteerimise ja saatmise probleemina. Meie ettevõte aitab Teil võimalikult kiiresti ja tõhusalt vabaneda võimalikust ebamugavusest, mis on seotud selle mitmeastmelise protsessiga. Hoolitseme Teie kolimise eest algusest lõpuni. Alustades vara transpordiks ettevalmistamisest ja kõigi dokumentaalsete formaalsuste sooritamisest, lõpetades abiga isiklike asjade uude kohta paigaldamisel. Sa pead lihtsalt seda protsessi nautima : )

Meie põhisuunad on: Soome ja Rootsi, kuid teostame ka teistesse Euroopa riikidesse, välja arvatud kolmandatele riikidele.


Mida me pakume lisaks:

» Kolimisteenused Tallinnas ja Harjumaal.

» Eraisikute ja firmade kolimisteenused välismaale.

» Eraisikute ja firmade kolimisteenused välismaalt.

» Abi kolimisel, eritõstetööd ja tõsteteenus korrusel.

» Rahvusvaheline nii Harjumaa sisene kaubavedu ja veoteenus.

» Töömeeste rent objektidele.

www.uksestukseni.ee ja www.kojuvedu.ee

tel. 550 4141